| Cipri112 a întrebat:

Am o mica problema in MTA : Vreau sa-mi fac o casa si as vrea sa-mi pun un beton sau ceva negru pe jos pentru ca, in mapa originala sunt tot felul de copaci si din astea. Ori sa-mi ziceti cum sterg bucata cu bucata [ laughing ] sau cum se numeste piesa, o piesa imensa care sa o pun pe jos. Si, sa-mi spuneti cum sa caut dupa ID, am gasit un site unde am ID de la toate piesele si nu stiu unde sa le caut pentru ca, daca vr sa dau tot in jos dureaza mult...

Funda la cel care ma ajuta big grin!

2 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Vorbeste clar, e joc sau chiar construiesti casa.

| Cipri112 explică (pentru petre059):

E Multi Thet Auto, e Gta San Andreas, doar că în ăsta ai Map Editor când intri în el, şi în sa-mp nu.