| mihai20297 a întrebat:

am o problema acum o saptamana mi-a apurt pe Instagram contul tau a fost compromis am schimbat parola si acum imi da o eroare ca nu pot da like sau follow pana pe azi 29.05. 2020 si este ora 22:29 si nici acum nu pot follow si imi zice ca mi-am dat datele unui serviciu care imi aduce mai multi urmaritori si eu cred ca nu am făcut asta se poate rezolva?

1 răspuns:
| Razvanel11234 a răspuns:

Si eu am avut problema asta, eu mi-am pus o parola foarte lungă și o mers sa dau like., acum nu mai am probleme