| Irinwl a întrebat:

Salut TPU,am facut spam pe Instagram (follow) iar cei de la insta cred ca cineva mi-a spart contul si imi zice sa scriu parola veche si apoi sa pun una noua, ideea e ca nu stiu ce parola mai am si cand vreau sa o schimb nu ma lasa, ce e de facut?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai cauti hartia sau agenda unde ti-ai notat toate parolele si o pui pe cea veche, ca sa poti sa intri in cont, ca altfel risti sa pierzi defintiv contul.
Daca nu, spui ca ai uitat parola si ceri sa-ti trimita un cod sau un sms pe telefon.

Chiar nu am inteles de ce faci spam pe Instagram cand pedepasa este blocarea sau suspendarea contului. Ce Dumnzeu te determina sa incalci niste reguli atat de clare si totusi drastice?