| qPandik a întrebat:

Salut TPU,am o problema, astazi cand am aprins pc-u totul mergea perfect.cand am descarcat un metin (nu dau nume),si cand am intrat in executabil, nu a pornit...am apasat pe el si nu s-a intamplat nimic... Dupa asta cand voiam sa intru in Cs,metin nu se intampla nimic, si acum cand vreau sa intru intr-un joc mi se reseteaza pc-u rolling on the floor

Am nevoie de ajutor urgent

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Ce ai descarcat era virusat!
prin urmare curata pc-ul. antivirusul nu este niciodata suficient!
iti recomand urmatoarele programe gratuite (cele din raspunsul castigator):
http://www.tpu.ro/......-ma-ajuta/