| StanciuIonut13 a întrebat:

Salut,TPU! Am o problema: atunci cand incerc sa pornesc un joc(Saints Row 4) prin iconita de pe desktop,acesta nu porneste. In task manager figureaza o secunda,apoi dispare. Nu apare nicio eroare,pur si simplu nu ruleaza nimic. Jocul merge pornit din fisierul sau, problema este doar la iconita de pe desktop. Vreo idee care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Siplu click dreapta pe ecran dai ney shortcout si selectezi browser si intri in folderul jocului dupa dai ok si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune crack-ul