| Liwyu a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul ...deci imi tot apare jos in bara o iconita(apare si dispare 2sec) si cand apare ma scoate pe desktop daca ruleaza ceva...va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| AleXu224 a răspuns:

Hm s-ar putea sa fie de la un serviciu...
Uite incearca asta :
Du-te lastart si scrie,, Sevices" si dai pe rezultatul care are iconita o rotita.
O sa iti apara o lista, acolo cauta Interactive services detection.
Dau dublu click pe el si dai pe Stop si seteazal pe manual.
Ar trebui sa nu iti mai faca asa si eu am avut problema pe pcwinking
Funda?

| Liwyu explică (pentru AleXu224):

Sunt foarte multe acolo.dau totul pe manual?

| AleXu224 a răspuns (pentru Liwyu):

Nu lasele asa celelalte sunt alte servicii nu au treaba cu problema ta happy

| Liwyu explică (pentru AleXu224):

Pai si pe care o dau pe manual? asta intreb

| AleXu224 a răspuns (pentru Liwyu):

Da-mi Yahoo! Messengerul tau sau Skypul iti explic acolo