| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care ma tot enerveaza de vreo luna, doua cu tastatura. Pe toate jocurile, dar mai ales pe San Andreas, cand vreau sa folosesc comenzile de deplasare ( W, A, S, D sau sageti ) merg cativa pasi dupa care ma opresc cu toate ca eu tin apasat pe W. Ce ar putea fi si cum as putea rezolva problema? Dau funda. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Triple3XH a răspuns:

Trebuie sa schimbi tastatura

| ProSys a răspuns (pentru Triple3XH):

Am uitat sa precizez ca am schimbat 2 tastaturi si e exact aceeasi problema.