| YoYoD3Yu a întrebat:

Am o problema cu calculatorul, de fiecare data cand incerc sa descarc cu Google Chrome jocuri poze etc..imi spune disc plin si cu alte Browsere imi da eroare cand incerc sa deschid fisierul.Si faza e ca imi spune ca e disc plin cand el e pe jumatate gol. HELP ME sad

Răspuns Câştigător
| k1d0 a răspuns:

1. La Google Chrome poate iti zice disk plin din cauza ca disk'ul unde se salveaza acele fisiere nu mai are spatiu
2. Daca nu poti deschide de pe alte browsere inseamna ca acel fisier nu este bun sau are probleme.
3. Daca vrei ca la Google Chrome sa nu iti mai apara disk plin atunci ori cumperi o memorie externa pe care poti sa pui fisierele ori reinstalezi windows'ul ca sa iti mearga bine