| Marinngg a întrebat:

am o problema cu Cartela Cosmote...E in perioada de gratie si spune sa o reincarc cu credit am luat 5 euro de la magazin credit reincarcabil si cand bag creditul codul acela spune ca codul de reincarcare introdus nu poate fi utilizat in perioada de gratie.pentru a extinde valabilitatea contului reincarca cu credit sau cumpara valabilitate...asta incerc sa fac sa reincarc cu credit si valabilitate sa cumpar imi trebuie credit ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cumperi alt numar si suni la toate numerele din agenda pentru a informa amicii sau pe cina mai acolo ca ti-ai schimbat numarul.Si eviti sa mai intarzii cu reincarcarea cartelei, succes. Am impresia ca trebuie sa cumperi valabilitate de cate luni esti in gratie, asa ca o sa te coste mult.pa