| D3lUxE a întrebat:

Am o problema cu Counter-Strike si nu stiu cum sa rezolv? Cand merg se mareste tinta, cand sar se face si mai mare si cand stau in fund e foarte mica. Am adaugat un config de bhop, dar nu stiu cum sa rezolv problema de la crosshair? Cine stie va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| redfear2694 a răspuns:

Poate stii intri la setari la CS la mouse si vezi acolo small long etc la tinta si nu o sa se mareasca asa tare tinta big grin funda?

5 răspunsuri:
| eutunoilafilm a răspuns:

Pai hai sa-ti spun ceva.Omule asta e normal la cs si eu am chestia asta.Nai cei face si pe mine chiar nu ma deranjeaza cu nimic.Chestia asta nu exista in setari. Poate esti incepator de counter-strike.Ai sa vezi ca o sa te obisnuiesti.
Multa bafta!

| redfear2694 a răspuns:

Asa se intampla frate la CS si mie imi e tot asa numai ca la mine cand trag e mica am facut niste setari big grin

| D3lUxE explică (pentru redfear2694):

Ce setari? Spune-mi si mie? Poate iti dau funda happy

| redfear2694 a răspuns (pentru D3lUxE):

Poate stii intri la setari la CS la mouse si vezi acolo small long etc la tinta si nu o sa se mareasca asa tare tinta big grin funda?

| jupiter530 a răspuns:

Intra in optiuni la multiplayer si la tinta dai small asa va fi mai mica. Funda?

| Baiatul30 a răspuns:

De fapt, comanda este cl_dynamicrosshair 0 iar aceasta va ramane instanta.