| gaby_9677 a întrebat:

Am o problema cu gta san andreeas. Cand vreau sa intru in el imi da o eroare. nu stiti de ce? FUNDA; x

http://imageshack.us/photo/my-images/848/13417575.png/

Deci merge pana ce imi apare imafinea aia cu grand teft auto san andreeas... FUNDA!

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Ala e windows 7 sau un Vista? Asa imi faceau si mie pe Vista jocurile care nu erau compatibile cu windows-ul. Daca e 7 sunt sanse si mai mari sa nu fie compatibil cu GTA SA.

| gaby_9677 explică:

E 7... doar imi mergea... si am incercat sa:mp si nu mai mi-a mers de atuncea. am pus crack-ul de la joc. am download vreo 6 ori. si acelasi rezultat.

| gaby_9677 explică:

E 7 da dar mergea.