| treddyy a întrebat:

Am instalat jocul Assassin's Creed III si imi merge sacadat. Am 4 gb de ram, procesor i5 de 2, 4 si placa video gt540 de 2 gb. care sa fie problema.

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Jocul este destul de greu de facut sa mearga pe un PC asa ca trebuie sa ai un PC foarte bun. Placa video de vina.

| emilitalia a răspuns:

Nu suporta placa video.Umbla la setarile jocului la sectiunea video(la rezolutie).

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

Schimba placa video cu un gtx 650 ti si o sa iti mearga bine.