| Alexandru_Valentin_1999 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul, cand ma joc jocuri hd in special LOL mi se blocheaza ecranul, apoi isi revine la normal si imi apare o eroare "display driver amd driver stopped responding and has successfully recovered" se poate rezolva din setari sau trebuie sa ii schimb placa de baza?

2 răspunsuri:
| GabiLeonte2 a răspuns:

Nu e placa de baza e cea video, lol cere ceva putere grafica si depinde de procesor daca si el e ceva slab la fel afecteaza

| Alexandru_Valentin_1999 explică (pentru GabiLeonte2):

Nu stiu prea multa anatomie a laptop-ului dar din cate stiu placa video e incorporata in ce de baza