| Neymar2 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc.

Din adins se face ecranu negru 2 - 3 secunde dupa se face la normal si imi apare in dreapta jos :

Display driver stopped responding and has recovered. Display driver NVIDIA Windows Kernel Mode Driver, Version 259.19 stopped responding and has successfully recovered.

Ce are?
Ce sa fac sa nu mi se mai intample?

Dau Funda!

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Daca mi-ai zice exact ce model de placa video ai, te-as ajuta cu mare placere, sa iti caut un link la driverul de pe situl oficial nVIDIA astept raspuns aici sau pe privat!

| Sckipper a răspuns:

Pai anuntul ala spune ca ai probleme cu driveru placii video(dar eu cred ca e mai mult de la placa decat de la driver)Cauta pe internet alt drive mai nou si instaleaza-l. Daca eroare tot iti apare scaneazati calculatorul(e posibil sa ai si virusi care iti opreste driverul) si daca nu ai virusi si tot iti apare aceasta problema inseamna ca e de la placa(si trebuie sa o schimbi)succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ceva probleme cu Driverul de Nvidia, incearca sa ti-l schimbi cu o versiune mai noua.

| chupachups1234 a răspuns:

Cum sa se faca negru din adins? straight face Pe vremea mea "din adins" insemna altceva thinking