| StefanGG10 a întrebat:

am o problema cu pc-ul, stau 10 min pe joc (Samp) si dupa se blocheaza si imi apare black screen si trebuie sa-i dau restart ca sa ma pot juca iar. Asa cand stau pe browser nu patesc chestia asta, am mai incercat si cu cs 1.6 dar face asta foarte rar cu cs. Precizez : Am un pc slabut cu 4 gb ram DDR3, Intel celeron G530 Sursa 450w, o placa video radeon de 150mb, Placa de baza: AsRock H61M-DGS si un hard disk de 500gb.
Va rog sa ma ajutati, dau funda.

2 răspunsuri:
| romas21312321 a răspuns:

Incearca sa descarci din nou gta sa-n andreas de pe (www.moduri.ro/gta.)
si sa-mpul tot de pe (www.mpoduri.ro/sa-mp)
dupa ce ai i ncercat astea da-mi un mesaj daca ma-i ai probleme

| StefanGG10 explică (pentru romas21312321):

Am incercat si tot, tin sa precizez ca Sursa est3 noua, am comparat si cooler nou si am achimbat pasta termocductoare, viata hdd-ului este la 100%, iar pc-ul l-am curatat de praf.