| QuikQ a întrebat:

Am o problema cu tastatura mea. Cand apas una din tastele a,d,r,e, w sau q, s-ul o ia razna.Pur si simplu ori cand vreau sa scriu a se scrie as ori assssssssssssssssssss si nu se mai opreste.Ce fac? Tastatura e un Redragon Harpe Black.

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Posibil ca tu sa fi apast prea tare butoanele de la ttaura dar nu ti-ai dat seama, asa ca te sfatuies sa scoti fiecare buton si vezi ca sub el are un fel de guma, daca guma respectiva nu stau dreapta sau e tocita asta ar fi problema! Sau poate o fi ceva de la windows! Reinstaleaza mai intai win 7, 10 sau ce win ai daca tot la fel face desfa tastatura si vezi!