| MariusDany a întrebat:

am o problema cu un joc de acea cer ajutorul dumneavoastră.
Jocul se numește 007 Blood Stone după instalare play game totul părea sa meargă bine creez profil pana acolo era bine jocul merge după introducere video îmi apare ecranul negru și îmi arata Loading... cât l-as lasă asa nu face nimic dacă puteți sa ma ajutați ar fi o mare bucurie pentru mine, dau Funda mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Poti intotdeauna sa iei jocul din alte surse, sa faci un reinstall de windows, vezi poate pc-ul tau nu poate rula anumite parti din joc sau le ruleaza mai greu, testeaza aici cum iti merge:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Daca si reinstalezi windows-ul si nu functioneaza, ar trebui sa fie de la joc, dar daca il probezi pe alt pc si merge probabil de la una din componentele tale, ar trebui sa schimbi/upgradezi (gen placa video, procesor, ram). Sunt doar niste solutii ce trebuiesc incercate daca nu ai o eroare precisa.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca solutiile de aici:
http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/

| MariusDany explică (pentru CM7YRE):

Am incercat, alta solutie?

| CM7YRE a răspuns (pentru MariusDany):

Poti intotdeauna sa iei jocul din alte surse, sa faci un reinstall de windows, vezi poate pc-ul tau nu poate rula anumite parti din joc sau le ruleaza mai greu, testeaza aici cum iti merge:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri
Daca si reinstalezi windows-ul si nu functioneaza, ar trebui sa fie de la joc, dar daca il probezi pe alt pc si merge probabil de la una din componentele tale, ar trebui sa schimbi/upgradezi (gen placa video, procesor, ram). Sunt doar niste solutii ce trebuiesc incercate daca nu ai o eroare precisa.