| vulturul21 a întrebat:

Am o problema cu un joc pe pc: cand intru in joc mi se restarteaza PC-ul singur de fiecare data cand intru in el crying ce trebuie sa fac pentru a nu se mai restarta? happy

Mersi anticipatwinking
Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| Jeryko a răspuns:

Adauga id-u : vyo_the_number_one si til fac euwinking

5 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Zimi despre ce joc e vorba si resursele la pcul tau
Si mie imi face asa cand intru in NFS world imi da restart la pc

| vulturul21 explică (pentru spaghetty):

E vorba despre Metin 2 Ro. Resursele sunt: pe C:am 5GB dintre care 18.9 Mb liberi
si pe D: am 32.4 GB dintre care 6.26 liberi

| spaghetty a răspuns (pentru vulturul21):

Nu astea ma!
Dal incolo de hard chiar daca iti trebuie unul mai mare
Vreau sa stiu RAMI, PROCESOR, PLACA VIDEO

| xToTheZx a răspuns:

Nu ai instalat driverele sau ai virus.

| vulturul21 explică:

Aaaaaaaaaa am placa video de 512 MB placa ram de 1GB procesorul nu stiu decare este dar inainte mi-a mers mai aveam eset not 32 antivirus 4