| ToxiSun a întrebat:

Sall! Am o problema cu PC-ul nu stiu de ce se restarteaza des sau da ecranul pe mod economic si tot trebuie sa-l restartez. Am wds 7 si nu mai stiu ce sa-i mai fac. In mod normal el nu se restarta dar de fiecare data cand intru pe Metin 2 se restarteaza "nu mereu". Am mai vazut persoane care au spus acelasi lucru dar cateodata devine stresant la 10 min de la pornire se restarteaza" cateodata". Ce este de facut? Cu ce pot sa intervin? Se strica? Sunt disperata. crying

4 răspunsuri:
| lexyy a răspuns:

Lasa-mi un id de mess, ca e mai mult de vorbit, pentru ca pot fii diverse cauzehappy

| ToxiSun explică (pentru lexyy):

Sweet_cryss98

| ToxiSun explică:

Scuzati pentru dezacorduri si pleonasme m-am grabit. happy blushing

| lexyy a răspuns (pentru ToxiSun):

Sau lasa-mi un mesaj