| Anonimul12346 a întrebat:

Am o problema cu un laptop Acer aspire v5 am un processor i5-4200U si o placa video AMD Radeon r7 m265 si 4 gb de ram,3, 88 neocupati.
Bun care este problematongueroblema este ca pe jocurile mai noi,adica Gta v,Fortnite, Cs Go am 70 60 fps(Rareori Drop) iar pe jocurile mai vechi,adica minecraft, cs 1.6, samp am extrem de putine fps si lag,drop etc... As vrea sa rezolv problema cat mai repede posibil, multumesc pentru timpul acordat.
As vrea sa precizez ca am mai putin de 40fps pe jocurile vechi.

4 răspunsuri:
| Quatae12 a răspuns:

Încearcă să-ți dai setările pe cele mai joase.

| Anonimul12346 explică (pentru Quatae12):

Am dat si tot asa face.

| Quatae12 a răspuns:

Actualizează-ți driverele la zi

| Anonimul12346 explică:

Dau funda