| NuStiuCeva a întrebat:

Ce ziceti de laptop-ul Acer Aspire, mi se pare k ii destul de bun tinand cont de pret la 1200ron ii ieftin.ce ziceti oare merg bine jocurile pe el? uitati aici o descriere.http://www.flanco.ro/......negru.html

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

La banii astia nu iei notebook pentru jocuri. Chiar daca or sa mearga unele, nu zic nu (mai ales alea de pe FB, lol), o sa crape cit ai zice peste. Asta nu e portabil pentru jocuri. Vrei sa te joci serios, iti faci desktop si pe termen lung o sa vezi ca te costa mult mai putin decit un laptop.

| TechGuyTpu a răspuns:

Destul de un pentru a juca jocuri 2010/11/12.Nu te astepta sa iti mearga acuma watchdogs pe el.Ram e ok,procesorul e amd(chiar nu stiu daca sunt bune amd, stiu doar ca se incalzesc muult si cum mai esti si pe laptop... fura foc), placa video cam proasta(judecand dupa pret, e ok).Cum am spus si mai sus daca vrei sa il iei, poti juca jocuri mai vechi.

Răspuns utilizator avertizat
| QuickSilvers a răspuns:

Salut. Acer in general, ca sa nu scumpeasca produsele baga piese bune in carcase din plastic de calitate joasa.Cu alte cuvinte, nu e rezistent la lovituri, zgarieturi etc. si daca l-ai desfacut o data sa-l cureti, sigur se sparg vreo 3-4 cleme din carcasa.