| BlackAngel29 a întrebat:

Salut Tpu.Am o problema:

Cum pot sa repar program HyperCam 3? Dau pe "Record si imi apare "Encountered an improper argument."Dau Funda la cine ma ajuta!

6 răspunsuri:
| uNNN1k0lL a răspuns:

Salut! Asta am vrut să spun şi eu il dezinstalezi si in reinstalezi din nou, sau poate site-ul de unde l-ai luat nu era bun!
Succes!

| BlackAngel29 explică (pentru uNNN1k0lL):

L-am luat de pe siteul original:HyperCam - download powerful screen capture software / SolveigMM
http://www.solveigmm.com/....../hypercam/ si tot nu mere

| BlackAngel29 explică:

Nu merge~!

| BlackAngel29 explică:

Ba da nu merge! 11

| RoberTBaaH a răspuns:

Si mie imi aparea la fel, dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou!

| Preda_Florin_1990 a răspuns:

Il dezinstalezi si apoi il instalezi din nou big grin

Dunda? happy