| Raspundemiplzz a întrebat:

am o problema :-De vreo 2 zile mi-am instalat Windows 7 Ultimate si am instalat jocul Counter-Strike.Problema este cand pornesc cs nu pot sa schimb pe OpenGl este pe softwer si defiecare data cand incerc sa schimb scrie mesaju'
"Video mode change failure" Va rog ajutati-ma sad Si am auzit ca trebuie sa instalez placa video dar nu stiu cum..numai am cd-u original.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nemesis2012 a răspuns:

In primul rand iti sugerez sa numai pomenesti de windows n-are legatura, presupun ca ai versiunea 1.6 iti propun sa iei iei gothic sau CARBON vs 1.2 (cel mai bun) si inainte sa fai pe openGL sa setezi rezolutia mai jos (!) Funda?