| Aalyn91 a întrebat:

am o problema din iulie si nu am bagat-o in seama la local area conection imi apare limited or no conectivity si cand dau repair nu se repara sa am incercat de multe ori iar pe celalalt calculator nu aveam problema asta va rog sa ma ajutati dau funda si am uitat nu am wireles este pe direct

3 răspunsuri:
| SpikeSpigel a răspuns:

So fi ars placa de retea, ce windows ai?

| Aalyn91 explică (pentru SpikeSpigel):

Daca s-ar fi ars nu ar mai merge am windows xp

| floppy98 a răspuns:

Daca ai windows 7/8 sterge aia' de unde te conectezi si faci alta daca nu poti sa suni la omuleti aia de la care ai net rds/romtelecom/upc si le spui ce problema ai, e gratis serviciul de ajutat clienti si nu e o rusine