| anonim_4396 a întrebat:

am o problema crying( dupa ce am instala GTA SAN ANDREAS....cand dau click pe iconita de pornire aparea urmatoarea.:No Disc Inserted.Please insert the CD/DVD.Ce trebuie sa fac sa mearga n-am instalat gta care trebuia va rog ajutati-ma...crying((

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Nu ai copiat crack-ul de aia iti apare asa.Dai un search pe google "crack gta san andreas download" dupa care copii tot fin acel folder si pui in fisierul jocului (Gta San Andreas) dupa care dai "Yess to all/copy and replace/copiere si inlocuire" cum iti apare tie. Daca nu te descurci da id si iti dau eu un crack.

Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Magnifico):

Hei am facut cum ai zis tu si merge dar merge mai greu in reluare sa zicem e de la crack sau de la calculatorul meu?

| anonim_4396 explică (pentru Magnifico):

Narcisblue id happy intra repedehappy

4 răspunsuri:
| AlexBoy88 a răspuns:

Nu e bun crackul cauta altu.

| mariann07 a răspuns:

Intra pe gamecopyworld si ia-ti de acolo un crack pentru jocwinking