| UndercoverGirl_1581 a întrebat:

De ce cand vreau sa trimit la cineva un mesaj privat imi spune ca pentru a-l putea trimite trebuie sa-mi confirm contul prin e-mailangry eu n-am primit niciun e-mail de la TPU...si iar revin la problema asta, nici de la youtube nu mi-a venit parola de confirmare, nici aici... ce au e-mailurile astea?straight face

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt unele cazuri in care nu reuseste sa ajunga informatia la tine. Unele site-uri au o optiune prin care le aduci aminte.

| Catalion a răspuns:

Verifica in spam.