| danyelo2000 a întrebat:

HEY TPU! De ce nu ma lasa sa intru in mess imi spune asa:
"If you were in the middle of something, the information you werw working on might be lost. Please tell Microsoft about this problem.We have created and error report that you can send to us.We will treat this report as confidential and anonymous.To see what data this error report cantains, click here." Va rog ajutati-ma stau de o luna fara mess Funda +vot cine stie plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz mult

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

O crăpat programul.Așa îi zice, și cum ai wingoz cu totul implicit și nesetat ți-o dat acel mesaj de send error, la Microsoft.
Remediiu.
Dacă problema persistă reinstalează aplicația, dar înnainte dezinstaleaz-o complet, inclusiv ștergerea regiștrilor creați în registrul Windows-ului.
Dacă problema persistă ia legătura cu mine.Succes

| danyelo2000 explică (pentru DeyCj):

Imi poti spune te rog mai explicit? ca numai pe tine ma pot baza

| danyelo2000 explică:

Tot nu merge

| DeyCj a răspuns (pentru danyelo2000):

Sincer mi greu să îmi dau seama dacă nu văd.Lasă-mi Id-ul în privat și o scoatem noi la capăt.Ca să te pot ajuta trebuie să instalezi Team Viwer.Succes

| danyelo2000 explică (pentru DeyCj):

Ce id?

| danwtzu2000 a răspuns (pentru DeyCj):

Eu sunt danyelo2000 ai skype sau facebook ca numai pe astea pot intra id meu de skype este mironescu.vasile si facebooku este mironescu daniel

| DeyCj a răspuns (pentru danwtzu2000):

îți dau add pe skype