| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema in privinta jocului Mafia II. Am schimbat rezolutia din joc si automat dupa ce am dat save mi-a aparut mesajul 'VGA MODE NOT SUPPORT' si doresc ca sa rezolv dar nu vad deoarece este ecranul negru, cum pot schimba rezolutia fara ca sa o setez din joc?

Răspuns Câştigător
| TutorialsGaming1000 a răspuns:

Nu poti schimba rezolutia jocului daca nu esti in joc, poti schimba doar rezolutia monitorului, apasand Click Dreapta pe desktop si Screen Rezolution. Descarca Drive Booster 3.1 pentru a verifica daca ai ultimele update-uri la placa video.

| anonim_4396 explică (pentru TutorialsGaming1000):

Good Job pentru raspuns!

1 răspuns: