| FuturePlayerFootball a întrebat:

Pe Fifa 15 Ultimate Team (Android) l-am pus pe Aguero la vanzare pentru a face rost de bani deoarece vreau sa-l cumpar pe Hazard.L-am pus la vanzare timp de o ora si a expirat timpul si m-am hotarat sa-l scot deoarece ramaneam fara atacant,dar nu ma lasa(spunea ca timpul a expirat ca si cum era pus la vanzare normal).Ce fac? Va rog ajutati-ma, nu vreau sa pierd 80k degeaba...

2 răspunsuri:
| Birzu_Alexandru_1980 a răspuns:

Din cate stiu si am inteles de la tine, l-ai vandut pe Aguero ca sa faci bani, dar te-ai razgandit? Omule, daca s-a licitat pentru el, nu il vei mai primi inapoi. Invata sa te exprimi coerent :-|

| FuturePlayerFootball explică (pentru Birzu_Alexandru_1980):

A fost un bug, dar nu este vina mea ca esti in prima luna de fifa.L-am pus la vanzare pe Aguero, dar nu l-a cumparat nimeni si a ramas pus acolo dar nimeni nu-i putea face nimic.Invata fifa!