| Crimogen a întrebat:

Am o problema la counter strike warzone : il instalez, iar dupa ceva timp apare in dreapta jos ca am intre 5 - 8 fps nu 100 cum esre normal. Daca il reinstalez apare aceeasti problema, iar cateodata isi revine de parca nu s-a intamplat nimic si o ia razna iar sad

P.S. : Am laptop foarte performant :windows 7, 64 bit

Recunosc, am folosit mai demult niste coduri dar nu stiu cum l-ar fi putut afecta.

Daca stiti sa imi raspundeti la problema si nu de genul : Codat infect etc., raspundeti happy

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~FUNDA~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1 răspuns:
| pitucel a răspuns:

Scrie astea in consola : fps_max 101
fps_modem 101 developer 1 rate 25000
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101 si da rezolutia pe 800/ cat e Peace