| CCs a întrebat:

Am o problema la Grand Thief Auto Vice City.Defiecare data cand il pornesc imi apare ecranul negru ia r cand il bag in bara da eroare.Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Tanaselea_Alex_1996 a răspuns:

Poate nu-ti suparta pc jocul sau pala s-a facut praf aia video sau nu tiai mai curatat pc de virusi de 2 ani si ai grija poate are virusi nedetectabili

| D4rkV3g4n a răspuns:

Daca pc ul tau nu mai e in garantie, desfal si cu o pensula sau cu aspitatorul curata placa video. funda?