| katalinboss123 a întrebat:

am o problema...mi-am reincarcat nr meu cu 7 euro si mentionez sunt pe orange...si am un server de cs si vreau sal hostez m-am dus pe un site unde pot sal hostez am dat comanda si la sfarsit trebuia sa dau plata prin sms. Bun pana aici nimic neobisnuit dar cand dau mesaj prin sms imi scrie nereusit iar hostul costa 6 euro! Ce fac?(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| brianemil a răspuns:

Ce firma ai incercat? Iti recomand sa incerci firma asta: http://csforever.ro/forum/viewtopic.php?f=219&t=2257/ preturi convenabile si serverele merg foarte bine :D