| TheTiger a întrebat:

Salut.Vreau sa imi deschid un server de sa-mp. [nu asta conteaza]. Daca platesc hostul de pe abonament [Mentionez ca is pe Vodafone], adica 5 euro, o sa imi scrie la *123#, Total Plata: 5E nu? Si daca cumpar cod de reincarcare, si il bag, mai imi apare Total Plata aia?

Răspuns Câştigător
| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Ma o sa iti aprea in cost suplimentar dar daca esti pe abonament nu poti pune credit doar daca esti pe abonament 2in1 adica sa poti vb doar minuntele pe care le ai doar atunci poti pune credit

| TheTiger explică (pentru IubescRapidBucuresti):

Deci... daca is pe abonament nu pot sa reincarc?

| IubescRapidBucuresti a răspuns (pentru TheTiger):

Nop

| TheTiger explică (pentru IubescRapidBucuresti):

Si cam cat ar fi o cartela Vodafone + 4E?

| IubescRapidBucuresti a răspuns (pentru TheTiger):

Stiu ca de 5E cu nr e vreo 35-40 lei

| TheTiger explică (pentru IubescRapidBucuresti):

Deci 4E 30-35... Oricum, o sa ma duc sa vad de cod.Ms mult happy

| IubescRapidBucuresti a răspuns (pentru TheTiger):

Npk