| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema: pe Google play nu stiu cum sa descarc un joc m-am conectat dar nu inteleg partea cu punga alba de cumparaturi. Daca nu, spuneti-mi voi de unde imi pot descarca jocul POU pentru tableta, Android.

Răspuns Câştigător
| DARIUSH2001 a răspuns:

Pai cand iti faci cont, Android Market devine Google Play. Pur si simplu intri in el, dai la jocuri si la search cauti POU sau ce joc vrei. Sper ca te-am ajutat.

| anonim_4396 explică (pentru DARIUSH2001):

Pai eu mi-am facut cont pe google.

| DARIUSH2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum depinde ce ai la inceput. Market sau Google Play.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg nimic! Nu pot descarca!

| DARIUSH2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar iti da o eroare sau ce? Dai install si nu se intampla nimic? Care din acestea?

| anonim_4396 explică (pentru DARIUSH2001):

Spune ca trebuie sa dau click pe o punga alba de cumparaturi si ca nu am nici un dispozitiv.

| DARIUSH2001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm... Din pacate nu stiu ce trebuie sa faci.

| xWildOn3x a răspuns:

Magazin Play