| MegaEpicWolf a întrebat:

Am o problema si vreau sa o rezolv cat de cat rapid big grin

Nu stiu care e faza cu PLACA AUDIO, eu nu folosesc boxe, folosesc castile, atunci cand bag castile un unitate, daca bag tot jack-ul ala sau cum se numeste, se aude bazait si incet, daca le scot si bag doar jumatate si trag incet de fir si il tin asa se aude cum trebuie, doar ca trebuie sa tin de la casti.
Aaa, si daca bag toata mufa, pe langa faptul ca se aude naspa rau se mai aude si o singura casca, ce pot sa fac? FUNDAA :p

1 răspuns:
| darkwisper a răspuns:

Vezi daca nu ai castile stricate.
Daca sunt stricate, cumpara altele.
Daca nu sunt stricate, este de la placa de sunet, si trebuie inlocuita daca este separata, daca este integrata, instaleaza una separata, sau schimba placa de baza/laptopul (ce folosesti tu daca e in garantie).