| davidtm a întrebat:

Salut mi am cumparat un laptop vara trecuta (l-am luat din magazin)si cand conectez mufa de la boxe si dau la maxim,si dupa ce scot mufa, se aude mai incet si dupa aia isi revine, bine dar eu folosesc boxe mari si un subwoofer. poate sa se arda placa audio?

2 răspunsuri:
| PapuShyk00 a răspuns:

Da cred ca da...Din pacate crying funda?

| POWnED a răspuns:

Nu pune asa ceva la laptop niciodata... in laptop tot circuitul este format din piese mai mici decat la desktop (unitate optica) si de asemenea mai sensibile. mai ales ca ziceai si de un subwoofer, il chinui practicwinking