| qTec1 a întrebat:

Am o problema sper sa ma ajutati. Am luat Unturned depe steam si am jucat cateva ore. dupa care nu stiu unde ma mancar sa dau pe fullscreen mode de la setari...el era pe Window mode si mergea perfect.Acuma cand il pornesc imi da Out of Range.Problema stiu care e nu imi suporta win-ul dar cum o rezolva?

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu e din cauza asta.Cel mai probabil s-a pus la un hz care nu suporta monitorul.Incearca sa stergi jocul din steam si apoi sa il instalezi din nou.