| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema :cand incerc sa intru intr-un joc online, nu merge, adica dau start game...si cand sa intre in el, imi iese pur si simplu, un fel de crash! mentionez ca am reinstalat jocu, dar acceasi problema
mentionez ca de curand am reinstalat windowsu...va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Ar fi fost mai simplu daca spuneai despre ce joc e vorba.

| CatalinMG a răspuns:

Este posibil sa nu iti suporte calculatorul acel joc. Dar cum a spus si player, era mai bine sa ne fi spus si despre ce joc este vorba.