| Giuliano24 a întrebat:

Salut TPU,am o unitate mai veche in casa cand o pornesc functioneaza merg toate piesele din ea,dar nu se aprinde ecranul nu face contact... sau ceva de genul
ecranul este nou, placa video merge am testat-o la alt pc, poate sa fie de la placa de baza? ajutati-maaa DAU FUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Biiba a răspuns:

Deci...poate e din cablul care face contact intre ecran si unitate.Nu cred ca e din placa de baza dar totusi incearca cablul de la pc asta la celalalt. Bafta!batting eyelashes