| catalin542000 a întrebat:

Mi am cumparat o placa video pentru o unitate si am pus o si cand pornesc unitatea nu mi se aprinde monitorul.am fost la un vecin de al meu si am probat placa video si mergea ce poate sa fie de vine placa de baza sau procesorul?

1 răspuns:
| Selaru_Rarees_1996 a răspuns:

Poate sa fie de vina si monitorul... Am avut aproape aceiasi problema... Imi luasem un hdd nou... Si nu se aprindea monitorul dar de fapt era ars... Sau ne bagat in priza... Incearca sa scoti monitorul si sa il tertezi la vecinul tu daca nu merge... Inseamna ca e ars! Funda?