| Mariusica123456789 a întrebat:

Am procesor Intel core(TM) i3-2328M CPU @ 2. 20GHz si memorie ram de 4 GB.As vrea sa stiu daca imi merge fifa 15. Vreau raspuns urgent. Funda +multe voturi.

Răspuns Câştigător
| rbydark a răspuns:

Salut da iti merge...o sa ai mici probleme.
1.il invarte la capacitatea maxima
2.o sa ti-se intrerupa dar mai rar ca si cum ai avea lag
3.nu te juca mai mult de o ora jumate
SUCCES...

| Mariusica123456789 explică (pentru rbydark):

Si are ceva daca-l invarte la capacitatea maxima.

| Mariusica123456789 explică (pentru rbydark):

?

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Demo-ul e disponibil. Ce te opreste sa il incerci?
@rbydark: Daca prostia ar durea...
1. Bietul laptop... si el ce face, se invirte si el dupa laptopt sau se invirte masa sub laptop in sens invers ca sa stea laptopul pe loc relativ la utilizator?
2. Esti profet? Wow!
3. Doctoru' zice pauze la fiecare 50 de minute. Nu de alta, da' ochii, epilepsia... treburi de-astea.
Succesuri, intr-adevar, succesuri cit mai multi.

| rbydark a răspuns (pentru KodrutZ):

No bun mai si daca are procesoru mic cum o sai mearga da poate sa stea mult pe el dar o sa i se arda procesoru doctore

| KodrutZ a răspuns (pentru rbydark):

Se arde pe draq... de aia exista throttling. Daca nu stii, macar ciocul mic si joc de glezne.

| rbydark a răspuns (pentru KodrutZ):

Da da poti sa ai ce vrei eu am patit-o de doua ori happy asa ca acuma mi.am luat i7 si nu mai am probleme

| KodrutZ a răspuns (pentru rbydark):

Ce, iti luai Celeroane Acer si te jucai pe ele pina crapau? Pai vina era a racirii deficitare si a constructiei de doi bani, de obicei crapa placa de baza sau cipul video, nu procesorul... Eu nu iau in considerare chestiile astea. Discut de sisteme cu componente decente si racire acceptabila macar. Eu am un i3 pe desktop, la temperatura ambianta de ~25 de grade poti sa rulezi un replay de BF3/4, Crysis 3 sau ce vrei tu 24/24 timp de luni intregi fara probleme.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/fifa-15/12203/?p=a
Istaleaza un progam iar apoi saitul va fi capabil sa iti spuna.