| Kinda a întrebat:

am scris aici pentru ca am o problema si habar nu am cum se rezolva, deci cand intru in cs cu OpenGL mode ma scoate si spune ca nu suporta, stiu ca e problema cu placa video dar am vazut ca se poate face ceva ca sa mearga chiar daca nu o suporta va rog cine imi da ceva cu ce sa rezolv, are funda si un mare mersi.

Răspuns Câştigător
| Beder a răspuns:

Salut. TE scoate din joc si iti da eroarea aceea pentru ca trebuie sa iti instalezi placa video. Se instaleaza foarte usor. Daca nu stii mai pune o intrebare cum se instaleaza placa video si o sa raspund.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Beder):

Nu are legatura cu placa video! daca era sa nu o instaleze nici nu ii pornea jocul!

| Kinda explică (pentru Beder):

Daca imi spui cum se instaleaza placa video iti dau funda apropo am windows 7 ultimate si 32 de bit.

5 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Pai ca sa rezolvi asta schimba rezolutia la pc cand dai pe open gl la 1280-1024. Daca nici asa nu merge nu mai pune pe open gl. Funda?

| Kinda explică (pentru siriusblack98):

Rezolutia la cs? sau la pc ca la cs nu se poate 1280 - 1024.

| siriusblack98 a răspuns (pentru Kinda):

La pc nu la cs, shimba la pc rezolutia pana o gasesti pe cea potrivita daca nu merge cu 1280-1024 incearca alta.Dca nu va merge nici asa nu mai pune la cs pe opengl.Nu e mare greutate.