| JOHNNYctrl a întrebat:

am si eu nevoie pentru GTA 5 codul de activare steam VA ROG dau funda!

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Cumpără-l

| XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a răspuns:

Nu veni aici, te rog ca sa cersesti, nimeni nu o sa-ti de-a 60 de euro fara sa faci nimic, asa ca du-te si fa ceva util nu te plange aici ca nu ai GTA 5...

| JOHNNYctrl explică (pentru XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD):

Dar nu e nevoie sa te rastesti asa ca nu e problema ta, daca voiai sa ma ajuti bine daca nu macar taci din gura. Daca vrea cineva sa ma ajute sa o faca daca nu macar sa taca din gura nu ca ALTII

| XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD a răspuns (pentru JOHNNYctrl):

Du-te-n stelute prietene, nu e un forum de cerseala, asa ca du-te la mama ta pe ulita si arunca-te de la parter din casa taraneasca a lui Ion Creanga... daca chiar nu stii ca nimeni nu e suficient de prost ca sa-ti dea 60 de euro fara nimic la schimb.