| radutz00 a întrebat:

am si eu o intrebare, am 2 console ps3 super slim pe care ma joc cu cumnatul meu in retea( ambele console sunt ale mele ) la cea pe care o am acasa la mine vreau sa cumpar din PSN un joc in varianta gold edition, oare pot sa folosesc acel joc pe ambele console deodata?
tin sa mentionez ca la acel joc avem amandoi cd original dar nu in varianta in care vreau sa il achizitionez din PSN.
Multumesc.
Ps. dau fundita la raspuns

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

Tu cand achizitionezi acel joc, il achizitionezi in contul tau de psn. Nu poti fi logat de pe 2 dispozitive in acelasi timp, deci nu merge.