| angelcosar a întrebat:

am si eu o intrebare. Azi am scapat telefonul pe jos iar dupa vreo 20 minute a aparut o pata mica in coltul ecranului. Am lasat telefonul putin crezand ca e un bug. Dupa un pic de vreme pata s-a extins. E posibil sa fie si de la temperatura? Pt ca telefonul era extrem de cald in zona de unde a inceput pata. Pata se va mai extinde? O pot opri cumva? Nu prea vreau sa mi iau display nou pentru ca la telefoanele Samsung sunt extrem de scumpe. Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| bestkid a răspuns:

Am avut un prieten care nu l-a scapat pe jos si totus tot ecranul s-a stricat(avea o culoare ciudata). Mai intai l-a avut doar jumate apoi tot ecranul. cel mai probabil e de la caldura. de reparat se repara schimband ecranul... de extins probabil la urmatoare utilizare solicitanta a telefonului sau daca se incalzeste la soare...

1 răspuns: