| ȚuguiBogdan1 a întrebat:

Azi am scapat telefonul pe spate, pe moment nu avea nimic, dar dupa cateva are a inceput sa se extinda putin cate putin o pata mov in coltul ecranului, momentan nu e asa de mare dar vreau sa stiu daca pot sa-i fac ceva si daca se va extinde mai tare sau pe tot ecranul.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am scapat telefonul pe spate... pot sa-i fac ceva"

dacă nu-l folosești, rămâne așa, altfel se extinde. Felicitări, te alegi cu un ecran nou 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a scăpat un telefon pe ciment acum 5 ani și după o vreme a început să i se ducă pixelii începând dintr-un colț al ecranului până s-a extins pe tot ecranul și a trebuit să schimb de tot display-ul.

| floreadan a răspuns:

Se extinde pe tot ecranul din pacate sad

| MobitelServiceGSM a răspuns:

Din pacate se va extinde pe tot ecranul acea pata pana nu vei mai vedea nimic. Recomand un backup rapid cat mai poti vedea pe ecran. Este posibil sa nu-ti doresti inlocuirea ecranului, pote fi destul de scump.
Apropos, despre ce telefon este vorba?

| AnonimGuy264 a răspuns:

RIP. O sa se extinda incet incet pe tot ecranul, daca ai noroc o sa ramana doar acolo.

| ȚuguiBogdan1 explică (pentru AnonimGuy264):

Aha mersi de raspuns astept si alte pareri