| alexinho71 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cand intru in FIFA07, imi apare eroarea "fifa07 required hardware graphics accelerator".Din ce cauza? Va rog sa ma ajutati! Funda raspunsului castigator!

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
aici introduci datele calculatorului tau si dai pe search. Dupa aia dai pe Download. Daca nu sti ce serie e placa uite cum faci: Mergi acolo unde sunt discurile, adica My Computer pe Windows XP sau Computer pe Windows 7, click Dreapta si Properties, dupa aia Device Manager, si dupa Graphic Card.
Am incercat sa traduc cat mai bine in engleza pentru ca calculatorul meu e pe germana (foarte enervant). :D

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Poate nu ai cerintele care ti le trebuie.
Daca ai cerintele care ti le trebuie cred ca ar trebui sa iti faci un update la placa video. Si eu am patit asa cu mincraft-ul, am descarcat un update de pe net si acum merge perfect.

| alexinho71 explică (pentru userul7200):

Pai si cum fac update la placa video? Te rog frumos sa-mi spui daca stii, ca nu prea ma pricep la asteawinking

| userul7200 a răspuns (pentru alexinho71):

Pai trebuie sa imi spui ce fel de placa video ai sau ce marca, mai vorbim miine ca trebuie sa ma culc happy

| alexinho71 explică (pentru userul7200):

Am o placa vieo NVIDIA GeForce.

| userul7200 a răspuns (pentru alexinho71):

Http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
aici introduci datele calculatorului tau si dai pe search. Dupa aia dai pe Download. Daca nu sti ce serie e placa uite cum faci: Mergi acolo unde sunt discurile, adica My Computer pe Windows XP sau Computer pe Windows 7, click Dreapta si Properties, dupa aia Device Manager, si dupa Graphic Card.
Am incercat sa traduc cat mai bine in engleza pentru ca calculatorul meu e pe germana (foarte enervant). :D