| HeroWolf a întrebat:

Cum fac sa cresc abonatii? Am un canal creat de prin noiembrie/decembrie si am doar 23 de abonati si am clipuri cu gaming si tutoriale si nu prea imi cresc abonatii, dau funda pentru un raspuns bun pentru a ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Fă conținut (jocuri) pe care nu le-a mai făcut nimeni, filmează în 1080p, încearcă să nu ai lag, dacă vorbești, vorbește fluent și să ai microfon bun, etc...
Ne puteai da și link-ul, să vedem.

| HeroWolf explică (pentru Gonrax):

Ok,dar am un PC slab cu Processor vechi placa de baza veche 2GB ram si nu prea imi merg jocuri pe care sa le incerc + ca filmez cu Bandicam pentru ca nu am DirectX 10, deci nu pot lua OBS si numai la jocuri din 2005-2010 pot rula pe 1080p, uite link de la canal https://www.youtube.com/channel/UC7iLVSiTI7FYw6gLf62NfrQ

| Gonrax a răspuns (pentru HeroWolf):

Și dacă ai pc slab... Recomandat ar fi să nu filmezi... Chinui săracul PC