| shummyalberto a întrebat:

am si eu o intrebare inainte imi mergea calc scula ma refer netul si de cand sia luat tatal meu alt PC am luat un router cam but cu 30ron si acum merge netu de parca a dato in benga o fi de la router ca mi se blocheaza downloadurile cand vad un film online nu se incarca pana la sfarsit si nici nu mai pleaca deci e routeru de vina ca netu mergea bine inainte... funda

1 răspuns:
| AlexMercer a răspuns:

Nu se intelege nimic din intrebarea ta! Este interzis sa postezi intrebari fara inteles!