| XDeiutzaX a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de messenger...
Eu vreau sa scriu cu niste caractere anume,culori,marimi dar oricat as incerca sa schimb aceste caractere,merge doar la o conversatie,iar cand inchid fereastra cu persoana cu care vorbesc si o deschid din nou,iarasi scriu cu caracterele si culorile clasice(Arial,culoarea negru) iar eu am vazut ca la anumite persoane caracterele speciale(de exemplu ei tot timpul cand intra scriu cu culoarea galben fara sa le fi schimbat ei adineaori).Vreau si eu sa nu mai trebuiasca sa schimb aceste caractere si sa le am permanent(pana, evident o sa le schimb). Idei?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Încearcă aşa:
Click pe Messenger -> Preferinţe (sau tastele CTRL+SHIFT+P toate odată) -> Aspect -> Modificare font & culori, bifezi Utilizează întotdeauna fonturile şi culorile mele, Apply şi Ok.
Sunt setările generale.